Máte dotaz? Napište nám
Po–Pá: 8:30–17:00
>>>> Zkoukněte akční produkty z nejnovějšího newsletteru <<<<

Předplatné SketchUp

10. dubna spouští spol. Trimble první online placenou verzi SketchUp předplatné (subscription product). Předplatné zahrnuje pouze webové produkty a neumožnuje přístup klientské aplikace SketchUp Pro. 
 
Co je SketchUp Shop?  
Předplatné SketchUp Shop je první návazný balíček produktů a služeb SketchUp. Zaměřen je převážně pro hobby uživatele a tvůrce 3D modelů, kteří v předchozích letech pro tyto účely používali SketchUp MAKE.  
Předplatné je „levný produkt“ s omezenými funkcemi SketchUpu. Jde o webovou aplikaci založenou na prohlížeči, který zahrnuje přístup k aplikacím Trimble Connect Business a SketchUp Viewer pro mobilní telefony.  
 
Může byt SketchUp Shop používán pro komerční účely?
Ano, SketchUp Shop může být použit pro komerční činnost, ačkoli jeho funkce jsou velmi omezené ve srovnání se SketchUp Pro. 
Kolik to bude stát? $119/1 rok (přibližně 2.500 Kč) 
 
Pro koho je SketchUp Shop určen?  
Převážně pro hobby uživatele a fanoušky SketchUpu, kteří jej užívají pro osobní projekty a pro uživatele, kteří jsou ochotní platit za profesionální CAD software. Pro kreativní  lidi, kteří pracují se SketchUpem jen pro zábavu.
 
Předplatné není určeno pro uživatele, kteří: Použávájí SketchUp pro profesionální užívání Využívají SketchUp pro EDU účely (pro tyto uživatele stále platí studentské licence). 
 
Dostupnost 
SketchUp je dostupný ve 12 jazykových mutacích. Nepatří mezi ně lokalizace česká, slovenská ani maďarská. Přesný seznam nebyl prozatím zveřejněn. 
 
Předplatné Sketchup 2018 

Naposledy přidané

CorelDraw Graphics Suite 2024 velikost 160x200 vlevo
CorelDraw Graphics Suite 2024 velikost 160x200 vpravo
Nahoru