Máte dotaz? Napište nám
Po–Pá: 8:00–17:00

CorelDRAW Graphics Suite 2021 CZ, MAC, BOX, CorelSure Maintenance, 1 rok

Kód produktu: 17402
Světově známé a žádané balení výkonných aplikací pro grafiku, design, sazbu, editaci fotografií či tvorbu vektorových animací.
více o produktu
Vyberte
Windows
od 3 617 Kč
MacOS
3 661 Kč
Vyberte
Elektronicky e-mailem
od 3 601 Kč
CD/DVD přepravní službou
3 661 Kč
Elektronicky / Dodáváme do 1 - 2 pracovních dnů (Co to znamená?)
3 661 Kč 3 026 Kč bez DPH

Podobné produkty

Typ licence: bývalý upgrade protection s novým názvem CorelSure Maintenance pro CorelDRAW Graphics Suite 2021 CZ, MAC ve verzi BOX
CorelSure Maintenance je možné dokoupit k verzi CorelDRAW Graphics Suite 2021 CZ, MAC, BOX
 

 

Nejedná se o samostatnou plnohodnotnou licenci!


Obnovení podpory CorelSure Maintenance je možné i po expiraci. Podpora se naváže na původní platnost.


CorelSure Maintenance je možné dokoupit k verzi CorelDRAW Graphics Suite 2021 CZ
Doporučujeme zakoupit přímo s novou licencí, případně je možné dokoupit do 30 dní od zakoupení plné licence.
Získáte nárok na upgrade na nejnovější verzi CorelDRAW Graphics Suite v rámci jednoho roku od zakoupení.

 

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 nabízí nástroje pro vektorové ilustrace, sazbu a typografii, úpravy fotografií a mnoho dalšího, zjednodušuje složité pracovní postupy a nabízí návrhářům naprostou kontrolu při tvorbě jejich nejlepších prací – ve Windows, na Macu, webu a mobilních zařízeních. S ohledem na neustále se měnící pracoviště je nyní aplikace CorelDRAW.app™ optimalizována i pro dotykové ovládání a nově dostupná pro iPad, což profesionálním grafikům umožňuje předvést svou kreativitu odkudkoli a prakticky na jakémkoli zařízení. 


Kde najdu produkt

Recenze

Máte zkušenost s tímto zbožím?

Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.

Napsat recenzi

Diskuze

Máte dotaz k produktu „CorelDRAW Graphics Suite, CorelSure Maintenance na 1 rok“?

Napište nám a my vám rádi odpovíme.

Napsat dotaz
 • Dobrý den, mám aktuálně zakoupený CorelDraw Standart 2020, ale zřejmě v něm bohužel nejsou funkce, které potřebuji. Jde o předtiskovou úpravu do CMYKu nebo počáteční nastavení dokumentu do CMYKu. Přestože je u produktu psáno, že mohu tvořit plakáty, brožury apod., tak do tiskárny nemohu zaslat data ke kvalitnímu tisku ve CMYK. Prosím o radu, zda jde tato verze rozšířit, a jak konkrétně?
  Lenka, 1 odpověď
  • Dobrý den, je nám líto, ale verze rozšířit nijak nejde. Je zde možnost pouze zakoupení nové licence vyšší verze. Veškeré možnosti upgradu výrobce zrušil koncem roku 2019. Děkuji za pochopení.
   Odpověď e-shopu - SW.CZ,
 • dOBRÝ DEN. Jak postupovat při nakupu "CorelDRAW Standard 2020, EDU, 1 uživatel, ESD" pro Diakonii církve? Jak potvrdit neziskovou organizaci mající nárok na tuto edici CorelDRAW? dĚKUJI
  Slavoj Raszka, 1 odpověď
  • Dobrý den, za předpokladu, že vypsaný nárok opravdu splňujete, tak zadejte veškeré splňující údaje do fakturační adresy v objednávce a vše by mělo být v pořádku. Děkuji a pěkný den
   Odpověď e-shopu - SW.CZ, 1 odpověď
 • Dobrý den, lze tuto verzi zakoupit i pro studenta základní školy? Pokud ano, jaké dokumenty/doklady je třeba dodat. Studentský průkaz dosud vydán nebyl. Děkuji. S pozdravem HK
  hnz, 1 odpověď
  • Dobrý den, pošlete nám aktuální potvrzení o studiu na náš email info@sw.cz. To nám jako ověření stačí. Děkujeme
   Odpověď e-shopu - SW.CZ,
 • Dobrý den, mám dotaz: hodil by se nám do dětského oddílu CorelDRAW. Kdysi jsem s ním pracoval, malinko v něm něco umím a chtěli by jsme ho použít na diplomy, zvadla, letáčky, apod. pro náš oddíl. Šlo by použít takovou EDU licenci pro náš oddíl? Co mám dodat jako důkaz, že jsme neziskovka? děkuji za info T.P.
  Tomáš Pospíšil, 1 odpověď
  • Dobrý den, v případech nákupu pro neziskové organizace lze v pořádku zakoupit EDU licence a k ověření stačí pouze fakturační údaje. Nemusíte již posílat další potvrzení.
   Odpověď e-shopu - SW.CZ,
 • Dobrý den, mám nárok si koupit Corel Edu jako učitel informatiky na základní škole? Liší se jeho obsah od plnohodnotného Corelu? Jak se řeší instalace, jestliže si koupím nový počítač? Děkuji za odpověď
  Mgr. Luboš Novák, 1 odpověď
  • Dobrý den, ano máte nárok na EDU, jen nám prosím zašlete potvrzení či ofocenou kartu ITIC na info@sw.cz. Licence je plnohodnotná, rozdíl je pouze v ceně. Instalace se dá provést na nové zařízení, ale je vždy lepší z toho starého nejdříve odinstalovat. Děkujeme za pochopení.
   Odpověď e-shopu - SW.CZ,
 • Dobrý den, cashback se týká i nákupu CorelDraw pro firmu (komerční využití)?
  Daniel, 1 odpověď
  • Dobrý den, cashback se týká pouze corelDraw Graphics suite. Děkujeme za pochopení.
   Odpověď e-shopu - SW.CZ,
 • Verze EDU podporuje formáty souborů jako plná verze? Jde mi hlavně o formáty DWG, DXF a pod....
  Miroslav, 1 odpověď
  • Dobrý den, verze EDU se liší pouze cenou nikoli funkcemi. Děkujeme za pochopení.
   Odpověď e-shopu - SW.CZ,
 • Dobrý den, jaké funkce nabízí ta osekaná verze CorelDRAW Essentials 2020, BOX ? Používám jen samotný CorelDRAW zkušební verzi a skončila mi. Mám jen pro svou osobní potřebu a nejsem student. Existuje někde výčet, co v této verzi je a co není? Záleží mi zejména na funkci trasování z rastrů a také klasických základních funkcích. Děkuji za odpověď. Monika
  Monika, 1 odpověď
 • Dobrý den. Mám dotaz. Pokud jsem učitel, chci si koupit verzi Corelu, která je pro učitelé, ale fakturu chci na své jméno. Jde to? Děkuji
  Dagmar Černínová, 1 odpověď
  • Dobrý den, zálohová faktura Vám bude vygenerována dle údajů, které zadáte do objednávky. Pro vyřízení objednávky pro učitele potřebujeme zaslat Vaši kopii ITIC z obou stran na info@sw.cz.
   Odpověď e-shopu - SW.CZ,
 • Dobrý den, chci se zeptat když si za koupím Corel a nemám IČO a chci to jen pro svou potřebu mohu si zakoupit řadu Corel draw suite 2020 zakoupit?
  Dominika , 1 odpověď
  • Dobrý den, licence edu je pro akreditované školy, fakulty, studenty denního nebo dálkového studia, akademické dozorčí organizace, nemocnice, knihovny, muzea a neziskové dobročinné nebo náboženské organizace. Pokud nic z toho nejste, tak na tu edu verzi nárok bohužel nemáte.
   Odpověď e-shopu - SW.CZ, 1 odpověď
   • Dobrý den, tak že po zadání platného příkazu ISIC si tuto řadu Teda zakoupit můžu a pracovat v programu na projektech například do školy atd.? Děkuji za odpověď.
    Dominika , 1 odpověď
    • Dobrý den, ano po zaslání oboustranné kopie vašeho průkazu ISIC na e-mail info@sw.cz vyřídíme Vaši objednávku.
     Odpověď e-shopu - SW.CZ,

Jste firma a máte zájem o větší počet licencí?
Jste škola nebo státní instituce?

Připravíme nabídku přesně podle vašich potřeb

napište na multilicence@sw.cz
nebo volejte 481 001 003
Nahoru