Produkt Počet kusů Cena s DPH

CyberLink PowerDirector 15 Ultimate + AudioDirector + Photodirector 8 Deluxe

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 
Dodání: elektronicky (e-mail) 

Pořiďte Cyberlink Powerdirector 15 ve speciální kreativním balíčku, získáte navíc licenci k Cyberlinku Audiodirector 7 a Photodirector 8 Deluxe.

PowerDirector 15 Ultimate je nejrychlejší a nejvíce flexibilní software pro střih videa na světě. Běží na 64bitové technologii TrueVelocity™, díky čemuž poskytuje bezkonkurenční rychlost pro vykreslování HD videa - včetně podpory nejnovějších formátů 4K UltraHD a H.265 / HEVC. PowerDirector poskytuje nejjednodušší způsob, jak vytvořit sofistikované a profesionálně vypadající filmy.


CyberLink AudioDirector je výkonný audio software, který pomáhá plnit různé úlohy při nahrávání, mixování, úpravě a obnově zvuku. Zvuk je jedním z klíčových prvků, který pomáhá nastavit tu správnou atmosféru videa. Použijte AudioDirector pro vytvoření vysoce kvalitního zvuku jako podtrhujícího doplňku Vaší tvorby. CyberLink AudioDirector - nejlepší způsob, jak nastavit správnou náladu Vašich videí, je pomocí nápadného zvukového doprovodu.

CyberLink PhotoDirector je unikátní aplikace, která poskytuje hladký pracovní proces, efektivní správu fotografií, kompletní nastavení a kreativní úpravy. PhotoDirector představuje vše, co potřebujete pro přeměnu svých fotografií na umělecká díla. Seznamte se s nedestruktivním vylepšováním fotografií a užívejte si rychlé dekódování RAW obrazů a tvorbu UltraHD 4K prezentací. Díky PhotoDirectoru můžete dosáhnout vyššího levelu se svými fotografiemi.

 
Podpora tvorby 360° videí
360° video je obsah vytvořený pomocí kamerového systému, který automaticky zabírá celých 360 stupňů scény. Uživatelé můžou 360° video posouvat a otáčet a prohlížet si ho z různých úhlů. PowerDirector 15 umožňuje snadno vytvářet úžasná nová 360o videa pomocí stejných intuitivní nástrojů, které jsou známy a v oblibě. Ve výsledku se jedná o úplně nový směr tvorby filmů.

Podpora 360° střihu
PowerDirector nyní podporuje úplný 360° střih videa. Importujte equirectangularní stopy, vytvořte projekt ve 360°, který můžete upravit s celou řadou nástrojů.

Editace 360°
Úpravy v rozsahu 360° otevírá zcela nový svět možností. Přidávejte divákům titulky a efekty, aby objevili nové možnosti. Experimentujte s přechody, animovanými objekty a dalším!
 
Upravitelné efekty a šablony - PowerDirector obsahuje přes 500 efektů, včetně animovaných témat, efektů nadpisů, přechodů, animovaných částic a PIP objektů. Uživatelé mohou přizpůsobit a ovládat realistický nelineární pohyb pro PIP objekty a tituly, a přidávat nové efekty na úvod a na závěr.

Nástroje Action Camera - Zcela nové Action Camera centrum spojuje extra výkonné vlastnosti, které nadšenci potřebují k vytvoření vysoce působivých videí. Použijte jej pro stabilizaci roztřeseného akčního videa, správné zkreslení rybího oka, či opravte problémy s barvami. Můžete také použít efekty zpomalení nebo zamrznutí a zoom pro zvýraznění záběrů.

Expresní projekty jsou předem vytvořené video šablony, které poskytují všechny základní obsahové bloky projektu. Jsou ideální pro nováčky v editaci videa, ukazují uživatelům, jak budou tituly, efekty a přechody uspořádány na časové ose a jak fungují.

Nejrychlejší vykreslování s TrueVelocity 5, které využívá hardwarových a softwarových technologií pro urychlení zpracování videa a překonává všechny ostatní. TrueVelocity je optimalizována pro moderní CPU a GPGPU hardwarové platformy od společností Intel, AMD a NVIDIA tak, aby maximalizovala přidělení paměti a její využití.


Systémové požadavky: 
Operační systémy: Windows 10/8.1/8/7 (64bit doporučeno) 
Rozlišení obrazovky: 1024 x 768, 16-bit color nebo vyšší 
Paměť: Minimum 2GB DDR2 požadováno (doporučeno 6GB)
Prostor na pevném disku: požadováno 7 GB 
VGA: 128 MB-VRAM nebo vyšší 
CPU: Intel Core™ i-serie/AMD Phenom® II nebo vyšší
Internetové připojení: vyžadováno pro prvotní aktivaci softwaru, aktivaci video kodeků a služby sociálních médií 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

CyberLink PowerDirector
Nová licence:

2 278 Kč CyberLink PowerDirector 18 Ultimate

2 363 Kč CyberLink PowerDirector 18 Ultimate, včetně češtiny

198 Kč CyberLink PowerDirector 18 Ultimate - čeština do programu

2 499 Kč CyberLink PowerDirector 18 Ultimate + cestovatelská edice

1 623 Kč CyberLink PowerDirector 18 Ultra

1 898 Kč CyberLink PowerDirector 18 Ultra + cestovatelská edice

1 049 Kč CyberLink PowerDirector 365, předplatné na 1 rok

1 499 Kč CyberLink PowerDirector 17 Ultra, Travel Edition

2 199 Kč CyberLink PowerDirector 17 Ultimate, včetně češtiny

2 289 Kč CyberLink PowerDirector 17 Ultimate + pluginy a efekty v hodnotě 2 600Kč

2 199 Kč CyberLink PowerDirector 17 Ultimate

159 Kč CyberLink PowerDirector 17 Ultimate - čeština do programu

1 439 Kč CyberLink PowerDirector 17 Ultra

899 Kč CyberLink PowerDirector 16 Ultra + Travel Pack 5

800 Kč CyberLink PowerDirector 16 Ultra

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

1 779 Kč CyberLink PowerDirector 18 Ultimate, upgrade

1 429 Kč CyberLink PowerDirector 18 Ultra, upgradeZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku