Produkt Počet kusů Cena s DPH

Pinnacle Studio 24, BOX

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: fyzicky (box)
Lokalizace: česká
Platforma: Windows 

Popusťte uzdu své kreativitě s novým softwarem Pinnacle Studio™ 24 Plus –  Vytvářejte jedinečné projekty s pomocí tematických šablon a kombinujte fotografie a videa napříč vícestopou časovou osou s přesností klíčových snímků. Vytvářejte vlastní titulky a prozkoumejte stovky filtrů a efektů, díky kterým budou vaše videa nepřehlédnutelná. S nástroji pro fázovou animaci, selektivní barvy, záznam obrazovky a střih záznamů z můžete ukázat svou kreativitu světu. Vypusťte na světlo svého vnitřního střihače s novým softwarem Pinnacle Studio™ 24.
 
Podívejte se na porovnání a funkce jednotlivých verzí Pinnacle Studio 24

NOVINKY a Klíčové funkce:
 • NOVÝ editor titulů pouze  
 • ROZŠÍŘENO Úpravy napříč šesti stopamy
 • ROZŠÍŘENO Efekty a pohyb klíčových snímků 
 • Nástroje pro korekci barev 
 • Úpravy záznamů ze 2 kamer
 • 20 a více šablon nabídek MyDVD
 • NOVINKA dynamické maskování videa ve verzi ULTIMATE 
 • ROZŠÍŘENO Ovládací prvky klíčového snímku ve verzi ULTIMATE
 • ROZŠÍŘENO Sledování pohybu pomocí mozaického rozostření ve verzi ULTIMATE 

Chcete vědět více o NOVINKÁCH, nenechte si ujít video ZDE   

Co je zahrnuto? 
 • Pokročilý software pro editaci videa 
 • Nahrávání obrazovky a nástroje pro nahrávání videa z webové kamery 
 • Tvůrce nabídek DVD se šablonami 
 • Stovky kreativních filtrů, efektů, názvů, přechodů a šablon
 
Proč byste si měli pořídit Pinnacle Studio 24?
Zjednodušíte pracovní postupy s inteligentními nástroji a šablonami.
Pinnacle Studio vám díky inteligentním nástrojům a intuitivním šablonám umožňuje vytvářet ohromující videa. Můžete kombinovat fotografie a videa napříč šestistopou časovou osou a rychle ořezávat, trimovat nebo otáčet videa. S tematickými šablonami projektů můžete nastartovat své projekty a vytvářet videa ze svateb, sportovních událostí a dovolených pomocí několika kliknutí. S nástroji pro fázovou animaci, selektivní barvy, záznam obrazovky a střih záznamů z můžete ukázat svou kreativitu světu. Užijte si flexibilitu pracovní plochy produktu Pinnacle Studio a posuňte své střihy na novou úroveň.
 
 
Rozšíříte své kreativní možnosti s efekty a nástroji pro korekci barev.
Rozšiřte své možnosti v oblasti barev s produktem Pinnacle Studio a prozkoumejte stovky kreativních nástrojů, šablon, filtrů a efektů. Posuňte hranice v oblasti korekce videa a stylizujte svou produkci s uměleckými filtry nebo použijte profily LUT pro okamžité dosažení profesionálních barev. Prozkoumejte výkonné nástroje pro korekci barev a získejte to nejlepší světlo pro každou. Můžete také experimentovat s nástrojem Selektivní barva, zvýraznit jeden odstín a přitáhnout tak pozornost k důležitému aspektu obrazu. Nebo využijte šablony projektů pro rychlé vytváření prezentací a tematických videí. Pinnacle Studio vám umožňuje vyzkoušet skutečně kreativní transformace barev.
 
 
 
Užijte si nástroje pro snadný záznam videa a záznam obrazovky.
Pinnacle Studio usnadňuje tvorbu jedinečných a kreativních produkcí s více kamerami. S funkcí MultiCam Capture Lite můžete nahrávat video z webové kamery, systémový zvuk, zvuk mikrofonu a záznam obrazovky. Rozšiřte své možnosti u projektů s více kamerami se střihem záznamů z více kamer a upravujte záznam napříč až dvěma zdroji videa! Můžete snadno synchronizovat kanály videa a vybrat požadovaný úhel při přehrávání videa nebo rychle vytvořit efekty obrazu v obraze. Pinnacle Studio vám umožňuje vytvářet výuková videa, tutoriály, prezentace a další produkce se záznamem z více kamer.  
Kreativní nahrávání, střih a vrstvení zvuku.
V produktu Pinnacle Studio můžete k videím přidat vybroušený zvuk. Můžete snadno vrstvit stopy videa a zvuku, přizpůsobit hlasitost a přidat efekty zesílení nebo zeslabení nebo zcela zvuk ztišit pomocí několika kliknutí. Užijte si praktičnost nástrojů pro nahrávání videa zabudovaných do časové osy pro rychlé přidávání hlasových komentářů a dialogů ke každému projektu. Díky knihovně zvukových efektů a bezplatné hudby Pinnacle Studio umožňuje předvést kreativitu se zvukem videa.
Využijte Pinnacle Studio na maximum s neuvěřitelnou knihovnou výukových materiálů.
Knihovna výukových materiálů produktu Pinnacle Studio vám pomůže vytvářet hned od začátku videa vysoké kvality. Střih videa je náročná disciplína a Pinnacle Studio nabízí všechny potřebné prostředky, díky kterým můžete prozkoumat rozhraní a posunout videa na novou úroveň. Rozšiřte své dovednosti s rychlými tipy a triky – v psané formě i ve formě videa. Klaďte dotazy a spojte se s dalšími uživateli na našich uživatelských fórech. S naší knihovnou prostředků na dosah ruky zvládnete vše – od začátečnických střihů po pokročilé techniky. Prohlubte své znalosti, spojte se s dalšími uživateli online a objevte skutečný výkon, přesnost a kontrolu, které nabízí Pinnacle Studio.
 
Sdílejte videa napříč formáty, zařízeními a obecenstvem.
Podpora všech oblíbených formátů souborů a zařízení produktu Pinnacle Studio vám dává naprostou kontrolu nad exportem. Můžete vypálit projekty videa na disky, nahrát záznamy přímo na YouTube nebo Vimeo nebo exportovat video do jednoho z mnoha formátů pro zobrazení na vašem oblíbeném zařízení. Dotáhněte video do konce a vytvořte vysoce kvalitní DVD s více než 20 tematickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. S produktem Pinnacle Studio můžete předvést svá videa každému obecenstvu.  

Systémové požadavky:
Operační systém: Windows 10 ¨
Procesor: Intel Core i3 nebo AMD A4 3.0 GHz nebo vyšší 
RAM: 4 GB nebo vyšší 
Grafická karta: Minimální rozlišení 1024 x 768, minimum 256 MB VGA VRAM 
Místo na pevném disku: 8 GB HDD místo pro plnou instalaci
 
Kompletní seznam systémových požadavků a podporovaných formátů

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Pinnacle Studio
Nová licence:

1 889 Kč Pinnacle Studio 24 Plus, BOX

2 485 Kč Pinnacle Studio 24 Ultimate, BOX

2 485 Kč Pinnacle Studio 24 Ultimate, ESD

1 854 Kč Pinnacle Studio 23 Plus, BOX

2 444 Kč Pinnacle Studio 23 Ultimate, BOX

2 445 Kč Pinnacle Studio 23 Ultimate, ESD

1 091 Kč Pinnacle Studio 23 Ultimate, EDU licence

13 055 Kč Pinnacle Studio 23 Ultimate Classroom License 15+1

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

1 459 Kč Pinnacle Studio 24 Plus, upgrade, BOX

1 598 Kč Pinnacle Studio 24 Ultimate, upgrade, BOXZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku