Produkt Počet kusů Cena s DPH
24. 3. 2020
archiv novinek

NOVINKA! CorelDraw Graphics Suite 2020

Nová verze CorelDRAW Graphics Suite 2020 je tu!
 
Užijte si svobodu pracovat vlastním stylem v intuitivním prostředí vyvinutém specificky pro vaši preferovanou platformu – Windows nebo Mac. Ať už vás zajímá každý pixel nebo jste posedlí dokonalým výsledkem, s CorelDRAW Graphics Suite 2020 získáte všechny profesionální nástroje pro grafické návrhy a pro rychlejší, efektivnější a flexibilnější práci  a to i na cestách s aplikací CorelDRAW.appCorelDRAW® Graphics Suite 2020 je spolehlivým softwarem pro tvorbu profesionálních grafických návrhů ve Windows, na Macu a na webu. Spolupracujte s klienty a kolegy prostřednictvím aplikace CorelDraw.app™ a svěřte svou důvěru strojovému učení, které zajistí profesionální výsledky bez ztráty kreativní kontroly. Ukažte svůj styl s využitím převratných technologií pro práci s písmem a vylepšených nástrojů pro práci s textem. Díky měřitelnému zvýšení výkonu a vylepšením oblíbených funkcí můžete se sadou CorelDRAW Graphics Suite dosahovat rychlejších výsledků.

Novinky a vylepšení ve verzi 2020
NOVINKA! Nástroje pro přidávání poznámek podporují týmovou práci a pomáhají zainteresovaným osobám při spolupráci. 
NOVINKA! Snadné sdílení souborů pro spolupráci při kontrole a schvalování 
Odesílejte soubory CorelDRAW (CDR) na Corel Cloud a sdílejte je s klienty prostřednictvím webového odkazu.
Pomocí aplikace CorelDRAW.app můžete umožnit klientům a dalším přispěvatelům přístup ke sdíleným souborům a přidávání poznámek a návrhů pro tvůrce v rámci cyklu kontroly. 
NOVINKA! Ukotvitelný panel / inspektor Komentáře  funguje jako centrum spolupráce, kde můžete zobrazovat, odpovídat, řešit zpětnou vazbu a také přidávat vlastní poznámky a komentáře.
To také znamená konec označkovaných souborů PDF a velkou úsporu času a místa na obrazovce.
NOVINKA! Jednoduché přihlašování
Když kontrolujete výkres v sadě CorelDRAW 2020 v systému Windows nebo Mac, můžete se přihlásit k účtu G Suite nebo Microsoft Office 365 pro ověřené komentáře. Případně se můžete přihlásit jako host a zpětná vazba bude připojena k vámi vybranému uživatelskému jménu.
Výkonné strojové učení 
Sada CorelDRAW Graphics Suite 2020 přináší tvorbu grafických návrhů s využitím umělé inteligence na novou úroveň.
Skvělé výsledky trasování, vysoce kvalitní fotografie se zvýšeným rozlišením, krásně čisté obrázky a ohromující umělecké styly jsou nyní možné s vizuálně působivými výsledky. 
NOVINKA! Efekty Umělecký styl: Nové efekty Umělecký styl používají umělou inteligenci k úpravě obrázku nebo objektu a vytvoření stylizované verze při zachování původního obsahu.
Můžete si vybrat z široké škály předvoleb na základě technik různých umělců a žánrů.
NOVINKA! Práce s variabilními písmy: Využijte nejnovější technologie v oblasti písma s podporou variabilních fontů OpenType, které usnadňují manipulaci se vzhledem textu a dosažení široké škály jedinečných vzhledů jednotlivých písem. Užijte si interaktivní a flexibilní typografii a v mnoha případech také výrazně menší velikosti souborů při vytváření souborů s více styly písma.
NOVINKA! Nástroj Vnitřní stín: Pomocí vnitřních stínů můžete dodat prvkům návrhu 3D hloubku. Nový nástroj Vnitřní stín umožňuje simulovat dopad světla na objekty jediným kliknutím a ladit vnitřní stín. 
NOVINKA! Rastrový efekt - čočka: Sada CorelDRAW 2020 vám s pomocí technologie AI umožňuje použít rastrové efekty jako čočky.
Přesouvání čočky nebo manipulace s ní vám dává možnost umístit rastrový efekt v návrhu s naprostou přesností. Rastrové efekty lze také použít jako čočky v aplikaci Corel PHOTO-PAINT.
NOVINKA! Zvýšení rozlišení obrázků a odebrání artefaktů Nové možnosti zvýšení rozlišení s využitím umělé inteligence pomáhají zvětšovat obrázky bez ztráty podrobností a nabízejí vylepšený převod rastrů. Modely se strojovým učením ve zvětšených souborech zachovávají jasné okraje, ostrost a jemné podrobnosti. S novými technikami s pokročilým strojovým učením, které odebírají artefakty komprese JPEG a obnovují barevné detaily bez nutnosti jednotvárných ručních úprav, získáte ze starých obrázků maximum.
NOVINKA! Nedestruktivní efekty v aplikaci Corel PHOTO-PAINT
Nový ukotvitelný panel Efekty usnadňuje používání, úpravy a experimentování s efekty bez změny zdrojového objektu. Přidáním několika efektů, změnou jejich pořadí v seznamu nebo jejich přepínáním získáte různé vzhledy. 
 
 Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku