Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo WinOptimizer 17

Ochraňte optimalizujte svůj počítač s výhodným balíčkem Norton 360 Premium pro 10 zařízení na 1 rok + Ashampoo WinOptimizer 17

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká
Platforma: Windows

Ashampoo WinOptimizer 17 přináší skvělý výkon, stabilitu a soukromí pro váš počítač. Čistí váš počítač jako žádný jiný program. Získejte místo na disku, vypněte nechtěné služby a zvyšte výkon svého počítače na maximum. Chraňte své soukromí a přizpůsobte si systém Windows podle vašich potřeb. Užijte si stabilní výkon a bezpečný systém.
 
Univerzální nástroj pro váš počítač
Ashampoo WinOptimizer je dodáván s 38 výkonnými moduly. Nezáleží, zda si chcete přizpůsobit systém Windows, zvýšit zabezpečení a soukromí nebo analyzovat systém do hloubky. Všechny moduly jsou každoročně vylepšovány a aktualizovány pro nejlepší kompatibilitu a výkon s novými verzemi Windows.
 
Klíčové vlastnosti:
  • Robustní systém včasného varování proti selhání systému
  • Domovská stránka s osmi optimalizačními nástroji
  • Praktický plánovač úloh pro údržbu a optimalizaci
  • Více než 30 modulů pro perfektní běh systému Windows
  • Vylepšený správce pro odinstalaci programů
  • Zbrusu nové moduly
  • K dispozici jsou dva skiny programu (světlý a tmavý)
  • Podpora bezpečného spouštění
  • ADS Scanner pro skryté datové toky
WinOptimizer 17

Maximální bezpečnost a soukromí
Systém Windows shromažďuje velké množství dat a občas udělá špatné rozhodnutí ohledně zabezpečení. Nástroj Privacy Control a Antispy vám znovu zaručí kontrolu nad systémem. Vy si určíte, která hesla se budou ukládat, které fotky odesílat nebo které je lepší zachovat úplně v soukromí. 
 
Optimalizace jedním kliknutím
Optimalizace na 1 klik je velmi populární, protože se postaráte o několik problémů najednou. Tři výkonné moduly čistí váš systém do hloubky. Internet Cleaner eliminuje stopy procházení na internetu. Drive Cleaner odstraňuje zbytečné soubory a obnovuje volné místo na disku. Registry Cleaner odstraňuje neplatné položky registru a zlepšuje tak výkon počítače.

WinOptimizer 17

Chytré automatické funkce
Ashampoo WinOptimizer přináší tři moduly, které vám usnadní práci. Auto-Clean odstraňuje nevyžádaná data a také předchází jejich hromadění. Pokaždé, když zavřete prohlížeč nebo jakýkoli jiný program, Auto-Clean odstraní všechna nepotřebná data a soubory. Live-Tuner ladí systém za pochodu pro rychlejší puštění programů. Ručně si můžete změnit priority procesu. Game-Booster ukončí všechny procesy na pozadí, které nejsou nezbytné pro hraní her, a tím zaručí maximální zvýšení výkonu! Jakmile přestanete hrát, změny se automaticky vrátí a vy můžete pokračovat v práci.

Monitoring systému
S Ashampoo WinOptimizer vždy víte, co se právě děje ve vašem PC. Například budete automaticky upozorněni, pokud se zhorší stav disku ještě předtím, než dojde k jeho selhání. Snadno také zjistíte problémy s výkonem a potenciální chyby. Pokud potřebujete detaily ohledně využitého místa na disku, o nainstalované hardware nebo o procesech běžících na pozadí, tak je najdete právě zde!

WinOptimizer 17

Odhalení skrytých datových toků
Slyšeli jste již o alternativních datových tocích? Tato funkce umožňuje připojit skryté informace k souborům. Určují například, zda byl soubor stažen nebo je součástí systému. Tuto funkci lze bohužel také zneužít k připojení škodlivého softwaru k souborům. ADS Scanner detekuje a vypisuje alternativní datové proudy, které vám pomohou najít a odstranit pochybné záznamy.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8/7
Plná administrátorská práva a připojení k internetu k aktivaci a ověření licence.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo WinOptimizer
Nová licence:

399 Kč Ashampoo WinOptimizer 18

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

559 Kč Ashampoo WinOptimizer 18, upgradeZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku