Produkt Počet kusů Cena s DPH

PC Translator V16 (GB+D)

Slovník a překladač PC Translator slouží pro podporu překladu textů do češtiny a z češtiny do cizího jazyka. Je nepostradatelným pomocníkem při překladu webových stránek, e-mailů, faxů, dopisů, návodů, nápověd a jiných textů. Program obsahuje oboustranný překladač textů, překladač webových stránek, překladač pro MS Wordu a Outlook a multioborový slovník s výslovností namluvenou rodilými mluvčími. Slovníkové databáze obsažené v tomto programu patří k největším na českém trhu. K programu jako dárek získáte program Language Teacher.


Verze GB+D (anglický a německý jazyk) neboli T1.

Novinky ve verzi 16:

  • rozšířené slovníkové databáze u anglické, německé, ruské, francouzské, španělské a italské verze
  • optimalizováno pro Windows 10
  • funkce Okamžité oboustranné hledání ve slovníku (i bez diakritiky)
  • možnost vkládání vybraných slov do Oblíbených a možnost jejich výuky výukovým programem Language Teacher
  • instalace pouze na 1 počítač

Vlastnosti programu PC Translator:
Překladač textů
Text, který do překladače napíšete nebo vložíte schránkou (např. z libovolného textového editoru, prohlížeče www stránek nebo programu pro správu e-mailů), může být překládán zcela automaticky nebo po větách s možností výběru náhradních významů ve středním okně. Do dolního okna se překlad automaticky ukládá. Výsledný překlad pak může být přímo vytištěn nebo dále zpracován v libovolném jiném editoru. Nová verze byla doplněna o korektor pravopisu (spellchecker) pro češtinu i všechny dodávané cizí jazyky. 

Kromě plně automatického překladu umožňuje PC Translator i interaktivní překlad. Přímo zobrazuje i další možnosti překladu a umožňuje do překladu aktivně vstupovat. Například pouhým kliknutím myší ve středním okně můžete vybírat další významy, nejlépe odpovídající dané situaci nebo charakteru textu, pomocí myši upravit slovosled apod. Propracované funkční vlastnosti překladače a slovníku a výjimečný rozsah všeobecné i odborné slovní zásoby, dělají z programu PC Translator ten nejlepší prostředek pro podporu překladu textů, a to i pro uživatele s minimální znalostí jazyka.

Překladač webových stránek
Překladač webových stránek provádí rychlý automatický překlad webových stránek. Přeloženou stránku zobrazí v češtině při plném zachování jejího grafického vzhledu. Při běžné práci s Internetem, v okamžiku kdy se rozhodnete v prohlížeči zobrazenou stránku přeložit, jen kliknete na klávesu "Přeložit". V okně Vašeho prohlížeče se pak otevřená stránka zobrazí přeložená. Program pracuje v prohlížeči MS Internet Explorer (32bit).

Překladač webových stránek obsahuje navíc i praktickou funkci "Přeložit označený text". Nemusíte tak vždy překládat celou stránku, ale jen to, co na stránce označíte myší. Okno s přeloženým textem lze přepínat do režimu, ve kterém se zobrazuje buď překlad nebo rozklad věty.

Překladový slovník - oboustranný, multioborový
Slovník je maximálně přehledný a srozumitelný. Umožňuje snadné vyhledávání, doplňování i editaci slovní zásoby. Protože je PC Translator již více jak 20 let používán při překladech textů, obsahuje také velké množství gramatických a frazeologických spojení, která v jiných slovnících nejsou, a která velmi usnadňují překlad textu.

Slovník se vyznačuje velkým množstvím nadstandardních funkcí, rychlostí a stabilitou. Ovládací program slovníku lze spouštět zcela nezávisle na překladači (vlastní spouštěcí ikonou). Slovník lze spouštět i vícenásobně a pracovat tak s více jazyky či směry překladu (z češtiny a do češtiny) najednou.

Součástí je i databáze příkladů použití nejpoužívanějších slov a slovních obratů ve větách, tvary nepravidelných sloves, informace k časování sloves, skloňování, členy podstatných jmen atd.

Důležitou součástí programu je i program Manažer slovní zásoby. Tento program umožňuje snadné zálohování slovníků, export a import slovní zásoby do a z textového souboru, export doplněných slov, práci s více slovníkovými databázemi v různých adresářích, eliminaci duplicit, zákaz či povolení editace apod.

PC Translator lze nainstalovat na počítače s Windows 10, 8, 7 i XP. 

Jednouživatelské licence všech programů lze ve verzi 16 využívat pouze na 1 počítači!

Balení obsahuje instalační médium, licenční kód a informací, že manuál je na instalačním DVD ve formátu pdf.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

PC Translator
Nová licence:

1 769 Kč PC Translator V16 (GB)

1 769 Kč PC Translator V16 (D)

1 315 Kč PC Translator V16 (F)

1 315 Kč PC Translator V16 (I)

1 315 Kč PC Translator V16 (SP)

1 497 Kč PC Translator V16 (R)

3 919 Kč PC Translator V16 (GB+D+F+SP+I+R) + SL

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

626 Kč PC Translator V16 (GB), Upgrade

862 Kč PC Translator V16 (D), Upgrade

626 Kč PC Translator V16 (F), Upgrade

626 Kč PC Translator V16 (I), Upgrade

626 Kč PC Translator V16 (SP), Upgrade

680 Kč PC Translator V16 (R), Upgrade

1 370 Kč PC Translator V16 (GB+D), Upgrade z libovolného PC Translatoru

1 723 Kč PC Translator V16 (GB+D+F+SP+I+R) + SL, Upgrade z libovolného PC TranslatoruZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku