Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo Backup 2020

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká, slovenská
Platforma: Windows

Ashampoo Backup 2020 - rychlé, snadné a bezpečné zálohování pro každého. Pokud jste už někdy seděli před černou obrazovkou, protože se váš systém Windows odmítl spustit, víte, jak důležité je zálohování. A přitom je to tak jednoduché! Zálohujte celé diskové oddíly pár kliknutími a obnovte své soubory i v případě kompletního selhání systému - díky Ashampoo Backup 2020 je to možné! Aplikace udělá veškerou práci za vás, a to bez nutnosti neustálé interakce s uživatelem a bez zpomalení systému. Je to jednoduché, rychlé a bezpečné!
 
 
Ashampoo Backup 2020


Klíčové vlastnosti a funkce:

Snadné zálohování celých oddílů
Ovládání Ashampoo Backup 2020 je neskutečně snadné. Vytváření a obnovování záloh celého disku nebo jeho oddílů je otázka několika kliknutí. Jednoduše vyberte oddíl, čas zálohování, kam se záloha uloží a máte hotovo! Nepotřebujete žádné odborné znalosti. Ashampoo Backup je spolehlivý a přímý zálohovací software pro každého!
 

Ashampoo Backup 2020 
Automatické přírůstkové aktualizace
K čemu jsou zálohy, když jsou po čase zoufale zastaralé? S programem Ashampoo Backup 2020 budou vaše zálohy vždy aktuální díky automatickým přírůstkovým aktualizacím. Archivované soubory budou vždy aktuální, aniž byste museli hnout prstem.
 
Ashampoo Backup 2020

Jednoduchá obnova dat
Ashampoo Backup 2020 má takzvaný záchranný systém, kterém funguje i u velmi poškozených disků. Soubory můžete vždy obnovit přímo v programu. Pokud dojde k náhlému zkolabování systému, budete připraveni díky spouštěcímu CD nebo bootovatelnému flash disku, který si můžete vytvořit právě v Ashampoo Backup 2020. Dokonce i v případě napadení ransomwarem, který zcela uzamkne váš systém, budete schopni nejen spustit počítač, ale i obnovit veškerá data!
 
Ashampoo Backup 2020 
Podpora všech úložišť
S Ashampoo Backup 2020 sami rozhodnete, kam budete zálohovat. Jestli na síť nebo na externí disk. Tento zálohovací software byl navrhnut jako "bezstarostný" typ fire-and-forget, pro uživatele, kteří nechtějí trávit příliš času přemýšlením o zabezpečení souborů. Po nastavení zálohování udělá Ashampoo Backup 2020 veškerou těžkou práci za vás. 

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/8/7
Připojení k internetu pro ověření a aktivaci licence. Licence se ověřuje v pravidelných intervalech.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo Backup
Nová licence:

541 Kč Ashampoo Backup Pro 14Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku