Produkt Počet kusů Cena s DPH

Audials Music 2020

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní 
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: Anglická  
Platforma: Windows 

Audials Music 2020 je rekordér streamované hudby. Je nástupcem Audials Tunebite Premium. Kromě populárních funkcí Tunebite, které jsou všechny vylepšené a součástí i Audials Music, máme pro vás řadu nových funkcí:

NOVINKY!  
 • Stahujte seznamy skladeb nebo alb ze Spotify až 15 x rychleji 
 • Ukládejte ULTRA HD, MASTER, HI-FI zvuk bez ztráty kvalityStreamovací služby Tidal a Spotify nabízejí stále vyšší úroveň kvality, stále více také s vysokým rozlišením a bez ztrát kódované v hi-fi kvalitě. Čistý zvuk je zde nabízen až do 192 kHz / 24bit.
 • Nahrávky ve formátu nejvyšší kvality a také přehrávání a organizaci souborů FLAC v bezeztrátovém kódování. 
 • Můžete nahrávat hudbu v nejlepším formátu bez ztráty kvality,když zvuková karta nepodporuje 192 kHz / 24bit.
 • Okamžitý přístup ke grafům ze všech webových stránek - Pokud najdete jakýkoli web, který obsahuje seznam skladeb, jako jsou grafy, nejlepší stránky, seznamy skladeb atd., Zkopírujte adresu URL stránky a vložte odkaz do Audials Music. Díky jedinečné funkci vám neuniknou žádné hity a získáte je tak rychle a snadno, jako nikdy předtím. 
 • Stahujte seznamy hudby přímo z YouTube - perfektní seznamy hudby můžete mít během několika sekund na pevném disku, už Vás nebudou obtěžovat nepříjemné reklamy. Stačí vložit odkaz do softwaru a skladby se již zobrazí. 
 • Až 2x rychleji přehraje streamovanou hudbu! - Mini-okno otevřené během nahrávání používá ovládání diapozitivů k rozlišení hudby nebo zvukových knih, vybírá kvalitu výstupu, monitoruje průběh a dává tipy. Vaše nahrávky budou vždy perfektní.
 • Pro fanoušky Spotify máme další překvapení: nyní můžete nahrávat až 10x rychleji!
 • Okamžite najdete požadovanou hudbu - s obrovskou sbírkou skladeb nikdy neztratíte stopu, protože nyní najdete hudbu na svém počítači rychleji. Stačí zadat první písmena hudebníka, alba nebo žánru. Automatické dokončení vyhledá výsledky. Zobrazuje dokonce hudební žánr a tipy na další skladby nebo alba.
 • Přetáhněte seznamy skladeb nebo je přidejte do seznamu přání a vyhledejte tituly, které se vám nejvíce líbí. Objevte podobnou hudbu nebo různé verze stejné písně - dokonce i z různých hudebních platforem.
 • Načtěte hudbu snadno - Zadejte interpreta nebo žánr a Audials vám zobrazí seznam stahovaných hudebních služeb, jako jsou YouTube, Spotify, Dailymotion, Vevo atd., Které si okamžitě poslechnete v různých verzích různých portálů a ušetříte během několika sekund. Nyní také získáte týdenní nové grafy různých žánrů!
 • Perfektně organizované žánry -  Audials Music 2020 automaticky vytvoří seznam správných žánrů a usnadní vám sledování záznamů se správným žánrem. Žánry lze také pohodlně nastavit ručně.
 • Můžete nastavit umělce jako Styly a podle potřeby přepínat mezi různými Styly.
 • Další funkce najdete zde: 

Systémové požadavky: 
Operační systém: Windows 10, 8, 7
Procesor: 64-bit 
CPU: 1 GHz 
RAM: 2 GB 
Volné místo na disku: 1 GB 
Vysokorychlostní přístup k internetu.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Audials Music
Nová licence:

785 Kč Audials Music 2021



Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku