Produkt Počet kusů Cena s DPH

Cyberlink Power DVD 19 Ultra

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická možnost přikoupení češtiny
Platforma: Windows

PowerDVD 19

PowerDVD 19 přináší ten nejlepší zážitek při přehrávání oblíbených videí na PC nebo na domácích kinech. Zajistí vám ten nejlepší zážitek při sledování filmu. Je vybaven jedinečnými funkcemi pro sledování oblíbených filmů, hudby nebo fotografií a zajistí vám úchvatný zážitek. Pokud patříte mezi náruživé diváky, kteří se chtějí doma cítit jako v kině, tak PowerDVD Vám přináší ty aktuálně nejlepší světové technologie, které maximalizují využití těch to funkcí vašich 4K a HDR televizí.
 

Novinky a vylepšení ve verzi 19!

Nyní pro 4K video - zvuk i video lepší než originál!
Jedinečná technologie CyberLink True Theater zvyšuje kvalitu všech videí, včetně Blu-ray, HD a 360°, takže si je můžete skutečně vychutnat. Dokonce i Ultra HD 4K vypadá ještě lépe!
 
 
Podpora 8K videa - zábava ve vysokém rozlišení!
Další vlna zábavy s vysokým rozlišením je zde s 8K videem. PowerDVD přináší nejnovější video technologii s vysokým rozlišením přímo do vašeho obývacího pokoje! Užijte si dokonalý zážitek v Ultra HD 4k, HDR a nyní i 8K (pro širokoúhlé televizory)
 
Podpora fotografií HEIC - přehrajte téměř cokoliv!
Vychutnejte si snímky v Ultra HD pořízené vaším GoPro nebo fotografie z iPhonu ve vysoké kvalitě, a to i pokud používáte Windows 10. PowerDVD přehraje širokou škálu formátů, včetně HEVC/H.265 videí a HEIC obrazové soubory, bez nutnosti instalace doplňujících pluginů. S PowerDVD 19 můžete do televize nahrát širokou škálu formátů médií i kodeků, i když nejsou nativně podporovány zařízením Roku®, Apple TV®, Chromecast™, nebo Fire TV
 
PowerDVD 19 library
 
Vylepšená podpora GPU - neuvěřitelná HDR videa
HDR video přináší hlubší černou, jasnější bílou a větší barevnou hloubku ve srovnání s běžným videem. S PowerDVD si můžete vychutnat novou úroveň kvality s vylepšeními TrueTheater HDR a rozšířenou podporou GPU pro přehrávání videa HDR.
 
Vylepšeno - uložení videa ke sledování offline
Uložte si své oblíbené klipy z YouTube a nemusíte mít ani internet. Sledujte je offline nebo třeba na cestách.  
 
PowerDVD 19 pin
 
Vylepšená podpora externích titulků pro disky
Sledujte své oblíbené tituly na discích Ultra Hd Blu-ray nebo Blu-ray v jakémkoliv jazyce i v případě použití vlastních externě stažených titulků.

Novinka - 360° VR s prostorovým zvukem
Užijte si ještě příjemnější zážitek z 360° VR s prostorovým zvukem. Ať už sledujete video na počítači nebo máte headset, zažijete zvuk, který kolem vás proudí opravdu v 360° světě.
 
PowerDVD 19 VR 


To musíte mít pro PC a TV!
Se specializovanými režimy pro optimální zábavu na počítačích i na televizorech s velkou obrazovkou disponuje systémem PowerDVD flexibilitou potřebnou pro zajištění pohody při sledování zatímco sedíte kousek od klávesnice nebo na rozkládací pohovce.
 
Vnořte se do opravdové zábavy!
Pokud chcete absolutně ten nejlepší možný obraz a zvuk, je PowerDVD 19 přesně co hledáte! Jedinečné audio-vizuální vylepšení s TrueTheater®, spolu s novým Ultra-realistickým VR zážitkem je určeno přesně pro nejnáročnější diváky, kteří očekávají tu nejlepší a špičkovou zábavu.
 
To nejdůležitější pro domácí kina!
Jeden player vládne všem! Pokud jde o přehrávání všeho možného, PowerDVD 19 je špičkou v oboru, kromě perfektního přehrávání disků, souborů a online videí, nabízí premium audio a bezdrátové přehrávání médií a vytváří tak dokonalé medium centrum.
 
PowerDVD 19 
HDR 10 - jasnější, více pronikavé
Vyzkoušejte další velký krok při zkvalitnění obrazu a využijte kvalitní HDR na všech vašich filmech. Nové TrueTheater HDR vylepší standardtní videa na kvalitní HDR, která přinesou jasněší barvy, vylepší kontrast a vytvoří více pronikavé scény.
 
Přehrávání hudby v kino kvalitě
Pro opravdový zážitek z filmu potřebujete výjimečný zvuk. PowerDVD podporuje zvukovou technologii špičkové kvality od předních tvůrců v profesionálním digitálním Dolby a DTS audio. Vychutnejte si tak akustický rozdíl mezi specializovanými multichannel audio formáty, jako jsou FLAC a DSD.
 
Hi-Res & 3D fotografické prezentace
Užijte si foto alba (s podporou RAW snímků) v krásném vysokém rozlišení na vašem PC nebo TV a jednoduše si je přehrajte na PC nebo TV, pouze si je vyberete ve složce, kde je máte umístěné.
 
Sdílení na Facebook, Flickr
Sdílejte své snímky na Facebooku a Flickru přímo z programu PowerDVD 19, ušetříte tak čas i úsilí.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Cyberlink Power DVD
Nová licence:

1 164 Kč Cyberlink Power DVD 20 Standard

1 448 Kč Cyberlink Power DVD 20 Pro

1 906 Kč Cyberlink Power DVD 20 Ultra

198 Kč Cyberlink Power DVD 20 Ultra - čeština do programu

1 104 Kč Cyberlink Power DVD 365,předplatné na 1 rok

1 009 Kč Cyberlink Power DVD 19 Standard

1 139 Kč Cyberlink Power DVD 19 Pro

198 Kč Cyberlink Power DVD 19 Ultra - čeština do programu

1 261 Kč Cyberlink Power DVD 18 Ultra + MediaEspresso 7.5

744 Kč Cyberlink Power DVD 18 Standard

993 Kč Cyberlink Power DVD 18 Pro

1 441 Kč Cyberlink Power DVD 18 Ultra

479 Kč Cyberlink Power DVD 17 Standard

561 Kč Cyberlink Power DVD 17 Pro

787 Kč Cyberlink Power DVD 17 Ultra + ActionDirector

749 Kč Cyberlink Power DVD 17 Ultra

387 Kč Cyberlink Power DVD 16 Ultra

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

1 137 Kč Cyberlink Power DVD 20 Ultra, upgrade z předchozích verzí

1 087 Kč Cyberlink Power DVD 19 Pro, upgrade z předchozích verzí

978 Kč Cyberlink Power DVD 19 Ultra, upgrade z předchozích verzíZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku